On this page we have collected the most interesting and important information about Wordpress Wpisy Z Kategorii for you. Follow the links below and you will surely find answers to your questions.


Jedna kategoria wpisów na głównej stronie - HOWTO ...

  https://wordpress.edu.pl/wpisy-z-jednej-kategorii-na-glownej-stronie-howto/
  Sep 03, 2013 · Podczas prac z jednym z ciekawszych szablonów… (tym razem nie z ElegantThemes) natrafiłem na problem, którego rozwiązanie okazuje się nie być tak całkiem oczywiste. Postanowiłem sobie stworzyć kategorię “Na głównej”, tak by wpisy z tej kategorii wyświetlały się na głównej stronie.Author: Maciej Cybulski

Lista wpisów z jednej kategorii : Wtyczki Wordpress ...

  http://wordpress.org.pl/lista-wpisow-z-jednej-kategorii-t2053.html
  Mar 01, 2016 · od jakiegoś czasu borykam się z problemem odnośnie wyświetlania wpisów z jednej kategorii. Można by to rozwiązać, dodając do menu po prostu daną kategorię i już.. ale nie o tego typu rozwiązanie mi chodzi. Z takim rozwiązaniem wszędzie mam wyświetlany tytuł i …

Jak dodać wpisy na podstronach WordPress Blog o WordPressie

  https://kasiaaleszczyk.pl/wpisy-na-podstronach-wordpress/
  Pierwszy sposób na wpisy na podstronach WordPress – dodajemy kategorię do menu. Jeśli potrzebujesz na szybko pokazać którąś z kategorii swoich wpisów, umieść ją w menu głównym. Na e-kreatywnie w taki sposób prezentuję kategorię WordPress. Jak to zrobić? Wejdź w Wygląd …

Jak ukryć wpisy i kategorie w WordPressie? wp-lab

  https://www.wp-lab.pl/2019/jak-ukryc-wpisy-i-kategorie-w-wordpressie/
  Jak ukryć wpisy na podstronach archiwalnych po ID? Chcesz przykładowo ukryć kilka wpisów z podstron archiwalnych, które WordPress tworzy automatycznie np. wp-lab.pl/2019, wp-lab.pl/2019/05/ itd. Dodaj poniższy kod do pliku functions.php, z tym że w miejscu array( 1, 2, 3 ) wpisz ID wpisów, które mają zniknąć.

Wordpress - Wpisy z Kategorii - Szymon Perski

  http://perski.pl/wordpress
  Jeśli prowadzisz bloga, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twoi czytelnicy kontaktowali się z Tobą w celu nawiązania współpracy, wymiany zdań na temat wpisów czy sugestii. Zatem jeśli chcesz dowiedzieć się jak dodać formularz kontaktowy do bloga na wordpress’ie zachęcam do zapoznania się z tym wpisem.

Tagi i kategorie WordPress: jak ich używać dla dobrego SEO ...

  https://cyberfolks.pl/blog/tagi-i-kategorie-wordpress-jak-ich-uzywac-dla-dobrego-seo/
  WordPress wymaga, by każdy wpis przynależał do jakiejś kategorii. Jeśli nie przyznasz mu żadnej kategorii, to zostanie oznaczony jako uncategorized . Nie powinieneś jednak tworzyć odgórnie zbyt wielu kategorii, jak to było kiedyś, gdy próbowano za ich pomocą precyzyjnie przyporządkować każdy wpis.

Wpisy na custom-page a kategorie - Wordpress PL

  https://wordpress.org.pl/wpisy-na-custom-page-a-kategorie-t5257.html
  Po dłuzszej nieobecności w świecie wordpressa postanowiłem wskrzesić moją stronę. Zainstalowałem najnowszą wersję na serwerze i przywróciłem kopię ze starej wersji. Na stronie miałem zrobione własne podstrony. Na każdej podstronie wyświetlały się wpisy z okreslonej kategorii. Teraz jest nieco inaczej to zorganizowane chyba.

Jak „przykleić” wpis w kategoriach i tagach WordPress ...

  https://wpadmin.pl/jak-przykleic-wpis-w-kategoriach-i-tagach-wordpress/
  WordPress posiada sporo gotowych opcji dla blogerów. Jedna z nich to możliwość wyróżniania wpisu jako „polecany” na stronie głównej. Dzięki temu rozwiązaniu możesz „przykleić” wybrany artykuł na górze strony, tak aby mógł dotrzeć do jak największej liczby użytkowników. Jest to całkiem dobra opcja, jeśli chodzi o wyróżnienie wpisu na stronie głównej. Niestety ...

Odnośniki w WordPressie – 7 ciekawych zastosowań ...

  https://webfaces.pl/blog/odnosniki-w-wordpressie-7-ciekawych-zastosowan/
  Przykład 3: Wykaz kategorii z ikonami. Jeśli wpisy na swoim blogu masz pogrupowane w ramach kategorii, liczba kategorii jest niewielka i zmienia się bardzo rzadko, to również i kategorie wpisów możesz zaprezentować niesztampowo.
  [CATITEMSBL#1]

In addition to information on Wordpress Wpisy Z Kategorii, on our site you can find a lot of interesting and useful information on related topics.

Related Information:

Popular Wordpress Info: