On this page we have collected the most interesting and important information about Jurisprudencija Wordpress for you. Follow the links below and you will surely find answers to your questions.


Tomo Chochrin tinklaraštis Jeigu gali neskaityti ...

  https://jurisprudencija.wordpress.com/
  Jeigu gali neskaityti - neskaityk. 2016 m. balandžio 25 d. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas nutartyje Nr. 3K-3-234-248/2016 pateikė išaiškinimus, kuriuose lygintas iš anksto aptartų nuostolių institutas (angl.liquidated damages) su netesybomis. Sprendimas ypatingas tuo, kad teismas leidosi į diskusiją dėl šių dviejų skirtingoms teisės sistemoms būdingų institutų taikymo.

Apie autorių Tomo Chochrin tinklaraštis

  https://jurisprudencija.wordpress.com/about/
  Šio tinklaraščio autorius - Tomas Chochrin. Mykolo Romerio Universiteto civilinės justicijos instituto lektorius ir doktorantas. Tinklaraštis yra vieta, kurioje reiškiama autoriaus nuomonė įvairiais klausimais, tai nėra žiniasklaidos priemonė. Cituojant būtina įdėti šio tinklaraščio nuorodą. Norint komentuoti užtenka įrašyti savo slapyvardį ir elektroninį paštą.

WordPress.com

  https://jurisprudencija.files.wordpress.com/2015/05/nr-_15-4735_-_cpk_projekto_lyginamasis_variantas.pdf
  Created Date: 5/4/2015 9:45:49 AM

Jurisprudencija - dar viena alternatyvi nuomonė - Home ...

  https://www.facebook.com/Jurisprudencija-dar-viena-alternatyvi-nuomon%C4%97-238757443315/
  jurisprudencija.wordpress.com CK 2.24 straipsnio dėl garbės ir orumo įžeidimo pakeitimai – puikus teisinės profanacijos pavyzdys Pradėsiu nuo to, kad civilinė atsakomybė už garbės ir orumo įžeidimą buvo numatyta dar sovietiniame CK, nieko iš esmės šiuo klausimu nepakeista ir priėmus naująjį 2000 m. kodeksą.Followers: 2.2K

Tomo Chochrin tinklaraštis Jeigu gali neskaityti ...

  https://jurisprudencija.files.wordpress.com/2015/05/aiskinamasis_rastas.pdf
  Created Date: 5/4/2015 9:47:35 AM
  [CATITEMSBL#1]

In addition to information on Jurisprudencija Wordpress, on our site you can find a lot of interesting and useful information on related topics.

Related Information:

Popular Wordpress Info: